KÖTELEZŐ LESZ AZ EU-S OLTÁSI IGAZOLÁS TÖBB SPANYOL TARTOMÁNYBAN
2021. november 27-től az éttermekben, szórakozóhelyeken, koncerteken, fesztiválokon, edzőtermekben és idősek otthonában kötelező lesz az UNIÓS COVID IGAZOLÁS
2021. november 27-től az éttermekben, szórakozóhelyeken, koncerteken, fesztiválokon, edzőtermekben és idősek otthonában kötelező lesz az UNIÓS COVID IGAZOLÁS
Az Andorra által kiállított védettségi igazolványok mostantól egyenértékűek az EU digitális COVID igazolványokkal.
A spanyol Egészségügyi Minisztérium a Spanyolországba történő beutazás vonatkozásában Magyarországon belül Pest megyét és az Észak-magyarországi régiót is kockázatos területté minősítette 2021. szeptember 27. 00:00 órától kezdődő hatállyal.
2021. szeptember 13. 0:00-tól Budapest felkerült a járványügyi szempontból kockázatosnak minősített beutazási területek listájára.
A növekvő fertőzésszámra tekintettel várhatóan július 17. pénteken 0:00-től újabb intézkedések lépnek érvénybe.
Július 1-től az EU Covid igazolvány birtokában a külföldi állampolgárok korlátozás nélkül beutazhatnak Magyarország területére
2021. június 21. 0:00-tól Magyarország lekerült a kockázatosnak minősített beutazási országok listájáról
2021. június 1-től időpontfoglaló rendszer kerül bevezetésre a Barcelonai Főkonzulátuson.
Főkonzulátusunk munkatársainak COVID-19 fertőzöttsége miatt előreláthatólag május 10. hétfőig szünetel az ügyfélfogadás
Hétfőtől a tartományon belül ismét szabadon lehet utazni.